Matrixcomp ustroń
sferis
Salon Sferis
43-450 Skoczów
ul. Stalmacha 2
tel. 33 479 12 15
Salon Sferis
43-450 Ustroń
ul.Daszyńskiego 16
tel. 33 854 56 18
Kasy Fiskalne-wszystkie modele PROMOCYJNE ceny i GRATISY chcesz sie dowiedziec wiecej? 887060500
GG Ustroń Sklep:   631352
 
GG Serwis Ustroń:   7723699
 
GG Sklep Skoczów:   2351285
 
GG Sewis Skoczów:   13659639
 
allegro:   68992236
 

NASZA OFERTA

Oferta PHU "MATRIXCOMP" to bardzo szeroki asortyment sprzetu komputerowego, urzadzen peryferyjnych i akcesoriów. Obecnie nasza firma posiada status autoryzowanego partnera ogólnopolskiej sieci handlowej SFERIS. Naszymi dostawcami sa najwieksi dystrybutorzy i importerzy w Polsce. Najwazniejszym celem przyswiecajacym nam przy wyborze dostawców i technologii montażu zestawów komputerowych jest wysoka jakość i trwałość oferowanego sprzętu. Zgadzamy sie ze stwierdzeniem, że: "Lepsze jest długotrwałe zadowolenie z bezawaryjnej pracy niz krótkotrwała radość z zaniżanej jakością ceny".

Dzieki współpracy ze SFERIS jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najniższe ceny na wybrany asortyment komputerowy, notebooki oraz peryferia.
O SFERIS zdań kilka...

SFERIS jest dynamicznie rozwijającą się specjalistyczną siecią sprzedaży detalicznej oferującą urządzenia IT i RTV/AGD już blisko w 200 punktach sprzedaży na terenie Polski.

Pełna oferta to spektrum 12.000 produktów z branży informatycznej.

SFERIS istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A z najwyższymi obrotami w Polsce w branży IT przekraczającymi 2 miliardy złotych rocznie.

Wartość spółki budują salony własne zlokalizowane w centrach handlowych największych miast w Polsce, Salony Partnerskie, sklep internetowy sferis.pl i stoiska ActiveJet typu "wyspa".

Sieć salonów SFERIS oferuje atrakcyjną gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych trendów w nowych technologiach.
W myśl hasła sieci: „Zaufaj Ekspertom” wykwalifikowany personel Doradców, stale podnoszący swoje kompetencje dba o maksimum satysfakcji Klienta.

SFERIS po raz czwarty laureatem konkursu LAUR KLIENTA 2013!

Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować, że kolejny raz SFERIS został laureatem konkursu Laur Klienta 2013 w kategorii Sklepy Komputerowe. W związku z kolejnym, już czwartym, zwycięstwem w tym prestiżowym rankingu najpopularniejszych i najczęściej rekomendowanych marek w Polsce, firma Sferis otrzymała również godło Grand Prix.

Ranking Laur Klienta jest największym programem konsumenckim w naszym kraju.
Jego celem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na ogólnopolską skalę konkurs przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań, a mianowicie które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie i cieszą się największym zaufaniem Klientów.
Wyniki tegorocznej edycji plebiscytu Laur Klienta opracowano na podstawie rezultatów głosowania przeprowadzonego podczas sondowania telefonicznego, ale także za porednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl oraz poprzez zamieszczenie sondy na portalach branżowych oraz serwisach tematycznych jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Spółka rozbudowuje o kolejne funkcjonalności swój sklep internetowy sferis.pl.

Sieć Sklepów Sferis została nagrodzona trzykrotnie Złotym Laurem Klienta w 2010, 2011 i 2012 roku w kategorii „Sklepy Komputerowe”.
W 2011 i 2012 roku została Laureatem Konkursu „Bezpieczny eSklep”.

Miecz samurajski dla Sferis!

Sieć salonów Sferis otrzymała tytuł Partnera Roku 2011 od marki Lenovo. Jako nagrodę Michał Iwanciw, Prezes Sferis, odebrał z rąk dyrektora generalnego Lenovo Polska replikę miecza samurajskiego. Impreza odbyła się w warszawskim klubie Palladium. Sferis systematycznie rozwija swoją sieć sprzedaży i poszerza gamę oferowanych usług. Na koniec I kwartału 2012 roku sieć salonów Sferis liczyła 169 punktów sprzedaży.


NAJLEPSZE WARUNKI GWARANCJI

Zestawy komputerowe w naszej firmie posiadają długoletnią gwarancję od 24 do 60 mieęsiecy.
Gwarancja sprawnego działania podzespołó komputerowych na okres zgodny ze specyfikacją części zestawu oraz okres darmowego serwisowania przez okres uzupełniający okres gwarancji na podzespoly do 36 miesięcy.
Części składowe zestawów objęte gwarancją producenta, głównie monitory, dobierane są przez nas w taki sposób, aby była ona świadczona przez gwarantów w systemie "od drzwi do drzwi" (ang. Door to door). Taki komponent wysyłany jest do serwisu centralnego firmą spedycyjna na koszt gwaranta i wraca tą samą drogą do użytkownika. Klientom instytucjonalnym posiadającym umowy serwisowe zapewniamy specjalne warunki serwisu gwarancyjnego:

  • naprawy sprzetu w miejscu instalacji
  • wypozyczenie na czas dluzszych niz 48 godzin napraw gwarancyjnych sprzetu zastepczego
  • szybki dojazd do klienta ( do godziny)

MODERNIZACJA

Dla Klientow posiadających komputer, a pragnących zwiększyć jego wydajność proponujemy modernizację.W wielu przypadkach dołożenie lub wymiana kilku jednostek składowych komputera odsuwa na dalszy plan zakup nowego sprzętu. Nasz pracownik pomoże Państwu wybrać jak najbardziej optymalne rozwiązanie.


SPRZEDAŻ NA RATY

Dla naszych Klientów uruchomiliśmy linie kredytowe popularnych banków

  • Żagiel
  • Santander( AIG)
  • Sygma
Wszystkie prawa zastrzeżone © matrixcomp.pl .
Projekt,wykonanie,utrzymanie strony pozycjoner.net


Witryna ta używa plików cookie (pliki zapisywane na urządzeniu końcowym użytkownika) w celach statystycznych i reklamowych.
Pliki te można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej - więcej informacji tutaj.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij