SKOCZÓW

Salon Sferis 43-450 Skoczów ul. Stalmacha 2 tel. 33 479 12 15

Ustroń

Salon Sferis 43-450 Ustroń ul.Daszyńskiego 16 tel. 33 854 56 18

Kasy fiskalne

Kompletne systemy
drukarki fiskalne
terminale płatnicze

Systemy sprzedaży dla sklepu, gastronomii oraz biura

Działalność naszej firmy opiera się na dostarczaniu przedsiębiorstwom najwyższej jakości sprzętu i usług. W ofercie posiadamy wszystkie urządzenia dostepne na rynku Polskim, profesjonalne oraz tanie kasy i drukarki fiskalne. Urządzenia, które sprzedajemy i serwisujemy od 20 lat (Posnet, Elzab, Novitus, Datecs, Sharp, Edata) na terenie województwa Śląskiego ( Skoczów, Cieszyn, Wisła, Brenna, Istebna, Koniaków, Szczyrk i wiele innych)

Naszą misją jest zadowolenie klientów prowadzących firmy niemal każdej branży, dlatego dbamy o to, aby oferowany przez nas asortyment był dostosowany do potrzeb wszystkich przedsiębiorców. Obejmuje on między innymi systemy sprzedaży:

  • dla sklepu,
  • dla gastronomii,
  • dla biura,
  • dla całej sieci sklepów,
  • dla branży hotelarskiej
  • i wiele innych.

Oprócz kompletnych systemów proponujemy również kasy fiskalne, drukarki fiskalne, terminale płatnicze, wagi elektroniczne, szuflady kasjerskie czy materiały eksploatacyjne. Posiadamy w ofercie także sprzęt z zakresu automatycznej identyfikacji produktów. Są to między innymi czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet czy sprawdzarki cen.

Jeśli więc potrzebujesz wyposażyć swój sklep, biuro lub lokal gastronomiczny w konieczny sprzęt sprawdź naszą ofertę, zadzwoń i umów sie na rozmowę