SKOCZÓW

Salon Sferis 43-450 Skoczów ul. Stalmacha 2 tel. 33 479 12 15

Ustroń

Salon Sferis 43-450 Ustroń ul.Daszyńskiego 16 tel. 33 854 56 18

Kasy fiskalne

Kompletne systemy
drukarki fiskalne
terminale płatnicze

Wszystkie dostępne kasy w jednym miejscu

Działalność naszej firmy opiera się na dostarczaniu przedsiębiorstwom najwyższej jakości sprzętu i usług. W ofercie posiadamy wszystkie urządzenia dostepne na rynku Polskim, profesjonalne oraz tanie kasy i drukarki fiskalne. Urządzenia, które sprzedajemy i serwisujemy od 20 lat (Posnet, Elzab, Novitus, Datecs, Sharp, Edata) na terenie województwa Śląskiego ( Skoczów, Cieszyn, Wisła, Brenna, Istebna, Koniaków, Szczyrk,Bielsko, Jastrzębie, Rybnik i wiele innych)

Doradzamy w wyborze typu i modelu sprzętu fiskalnego. 

Szkolenie, programowanie, fiskalizacja zawsze GRATIS

 

Naszą misją jest zadowolenie klientów prowadzących firmy niemal każdej branży, dlatego dbamy o to, aby oferowany przez nas asortyment był dostosowany do potrzeb wszystkich przedsiębiorców. Obejmuje on między innymi systemy sprzedaży:

  • dla sklepu,
  • dla gastronomii,
  • dla biura,
  • dla całej sieci sklepów,
  • dla branży hotelarskiej
  • i wiele innych.

Oprócz kompletnych systemów proponujemy również kasy fiskalne, drukarki fiskalne, terminale płatnicze, wagi elektroniczne, szuflady kasjerskie czy materiały eksploatacyjne. Posiadamy w ofercie także sprzęt z zakresu automatycznej identyfikacji produktów. Są to między innymi czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet czy sprawdzarki cen.

Jeśli więc potrzebujesz wyposażyć swój sklep, biuro lub lokal gastronomiczny w konieczny sprzęt sprawdź naszą ofertę, zadzwoń i umów sie na rozmowę